Zajęcia dla dzieci » Warszawa

Dzięki darmowej wyszukiwarce w prosty i łatwy sposób uzyskasz informacje o interesujących Cię zajęciach i wydarzeniach: językowych, sportowych, artystycznych i innych oferowanych w Twoim mieście. Chcesz stworzyć plan zajęć dla swojego dziecka, korzystać ze spersonalizowanego wyszukiwania zajęć i dostawać informacje o zmianach terminów zajęć?

Zaloguj się lub zarejestruj. To nic nie kosztuje.

Znajdź zajęcia dla dzieci »

Dzielnica »

Dla dzieci w wieku

Kategorie główne










Zajęcia językowe

Każdy wielokrotnie słyszał, że najbardziej opłacalna jest inwestycja w naukę języków obcych, i że trzeba zacząć ją stosunkowo wcześnie – czyli zachęcić do nauki już kilkuletnie dzieci. Dziecięcy umysł jest niezwykle chłonny i szybko przyswaja nową mowę. Należy wykorzystać to, że dzieci zwykle chętnie uczą się języków obcych, bo lubią tu i tam błysnąć ich znajomością. Jednak - jak ze wszystkim - nie wolno przesadzić.

więcej

Zajęcia artystyczne

"Wszyscy jesteśmy artystami w teatrze życia" - należy to głośno powiedzieć i w to uwierzyć. Bo taka jest prawda. Sztuką jest tylko odkrycie tego, pielęgnowanie, rozwijanie i czerpanie radości, a w perspektywie może i korzyści. Każdy człowiek ma jakiś talent: jeśli nie do malowania, to do lepienia w glinie, tańca, gry na instrumentach, śpiewania, recytowania, haftowania, fotografowania...

więcej

Zajęcia ogólnorozwojowe

Dziecko nie zawsze wie, co chciałoby robić w wolnym czasie. Niekiedy nie wie tego nawet rodzic… Jeżeli młody człowiek nie przejawia specjalnych talentów, zainteresowań lub chęci, dobrym rozwiązaniem są zajęcia ogólnorozwojowe, których instruktorzy skupiają się na harmonijnym rozwoju społecznym i intelektualnym dzieci.

więcej

Zajęcia Sportowe

Jedną z popularnych form spędzania wolnego czasu – nie tylko przez dzieci - są zajęcia sportowe. Dobrze wybrane i profesjonalnie prowadzone w zasadzie nie mają wad. Idealne są dla dzieci aktywnych, pełnych zapału i chętnych do rywalizacji. Wszystkim inny – należy umiejętnie znaleźć odpowiednią dla nich dyscyplinę sportu.

więcej

Dla rodziców

Chcesz przeglądać strefę rodzica? Zaloguj się lub zarejsetruj. To nic nie kosztuje!

Dla firm

Organizujesz zajęcia pozaszkolne? Dołącz do naszej wyszukiwarki!

Znajdź nas na Facebooku