Zajęcia dla dzieci » Warszawa

Dzięki darmowej wyszukiwarce w prosty i łatwy sposób uzyskasz informacje o interesujących Cię zajęciach i wydarzeniach: językowych, sportowych, artystycznych i innych oferowanych w Twoim mieście. Chcesz stworzyć plan zajęć dla swojego dziecka, korzystać ze spersonalizowanego wyszukiwania zajęć i dostawać informacje o zmianach terminów zajęć?

Zaloguj się lub zarejestruj. To nic nie kosztuje.

Znajdź zajęcia dla dzieci »

Dzielnica »

Dla dzieci w wieku

Kategorie główne


Zajęcia językowe

Współcześnie znajomość języków obcych jest nieoceniona. Konieczność zdania licznych egzaminów z języka angielskiego (szóstoklasisty czy maturzysty) lub wymagania stawiane przez pracodawców sprawiają, że rodzice rozważają zapisanie na zajęcia nawet kilkuletnich dzieci. Dlaczego warto na angielski dla dzieci wysłać nawet młodsze, nieobjęte jeszcze szkolnym obowiązkiem pociechy?

więcej

Zajęcia artystyczne

Tańcami latino przyjęło się nazywać grupę tańców pochodzenia latynoskiego, łączących w sobie rytmy muzyki afrykańskiej, indiańskiej oraz iberyjskich kolonizatorów Ameryki Południowej, które zyskały popularność w Ameryce już w l.30-tych XX wieku.

więcej

Zajęcia ogólnorozwojowe

Dziecko nie zawsze wie, co chciałoby robić w wolnym czasie. Niekiedy nie wie tego nawet rodzic… Jeżeli młody człowiek nie przejawia specjalnych talentów, zainteresowań lub chęci, dobrym rozwiązaniem są zajęcia ogólnorozwojowe, których instruktorzy skupiają się na harmonijnym rozwoju społecznym i intelektualnym dzieci.

więcej

Zajęcia Sportowe

Judo z japońskiego "łagodna droga, łagodny sposób". Współczesne judo jest sportem ściśle ograniczonym przepisami opartymi na starych japońskich zasadach walki wręcz. Jest to rodzaj walki zapaśniczej, wymagającej specjalnego ubioru zwanego "judogi". Jakkolwiek judo wywodzi się z wojskowej sztuki walki na śmierć i życie, zastosowanie judo do obrony osobistej jest obecnie celem drugoplanowym.

więcej

Dla rodziców

Chcesz przeglądać strefę rodzica? Zaloguj się lub zarejsetruj. To nic nie kosztuje!

Dla firm

Organizujesz zajęcia pozaszkolne? Dołącz do naszej wyszukiwarki!

Znajdź nas na Facebooku